Bekarlığa veda partileri için birbirinden şık bride kıyafeti önerileri

Günümüzün en popüler etkinliklerinden olan bekarlığa veda partileri diğer bir adıyla bride geceleri, evlenecek olan genç hanımların en yakın dostlarıyla kendi aralarında eğlendikleri minik bir kına gecesidir. Bu gece için özel dekorasyonlar yapılmakla birlikte özel kıyafetler de tercih edilir. Peki bir bekarlığa veda partisinde, bride gecesinde hangi tarz kıyafetler tercih edilir? En ideal kıyafet modelleri nelerdir? İşte bekarlığa veda partileri için birbirinden şık bride kıyafeti önerileri!

Genç hanımlar evlenmeden önce, kına gecesi dışında bride adı altında kutlamalar da düzenlerler. Bu gecede hem eğlenirler hem de arkadaşlarıyla birlikte kına yakarlar. Bu geceye gelen kişilere de bilindiği üzere nedime denir. Gelinlerin bride tacı, bride kurdelesi ve bornozu kullanması dışında nedimeler de, bride bir diğer adıyla bekarlığa veda geceleri için özel kıyafetler tercih ederler. Peki sezonun en şık elbise ve abiye modelleri nasıldır? Bekarlığa veda partileri, bride ve kına gecelerine hangi tarz elbiseler yakışır? Sizler için; birbirinden şık bride gecesi kıyafetlerini listeledik. Ancak öncelikle bride gecesi ürünlerine yakından bakalım:

BRİDE ÜRÜNLERİ

Bride gecelerinde, gelinlerin özellikle kullandıkları ürünler bulunur. Bu ürünler, son dönemde farklı çeşitleriyle oldukça dikkat çeker. Bu ürünler sırasıyla şu şekildedir:

– Bride baskılı bez çantalar, ilk ürünlerdendir. Bu çantalar içerisine eklenen, davetlilere özel hediyelikler içerisine eklenir ve gelen davetlilere verilir.

– Bride kutlamalarının yapıldığı odaların her tarafı, balonlarla kaplanır. Bu balonlar, geline ve davetlilerine verilir. Her kişinin bir balonu bulunur.

– Rozet ve el kartları da yine bride gecesinde kullanılan aksesuar ürünlerinden biridir.

– Ve son olarak; gelin tacı ve bornozu, bride gecelerinde gelinlerin kullandığı ürünlerdendir.

2019 NEDİME ELBİSELERİ MODELLERİ

OLEG CASSINI: 695 TL – 995 TL

OLEG CASSINI: 1.895 TL – 895 TL

OLEG CASSINI: 895 TL

İRONİ TEKSTİL: 170 TL – 200 TL

TRENDYOL: 120 TL – 100 TL

TRENDYOL: 100 TL – 120 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir