2019 yaz trençkot, pardesü ve kap modelleri

Tesettür giyimin öne çıkan parçalarından trençkot, kap ve pardesü modelleri, 2019 yaz sezonunda farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Açık renklerin daha sık kullanıldığı trençkot, kap ve pardesü modelleri, farklı çanta ve ayakkabılarla bütünleştiğinde daha şık bir görüntü sunuyor. Sizler için 2019 yazının trençkot, pardesü ve kap modellerini derledik. İşte 2019 yaz sezonunun en şık trençkot, pardesü ve kap modelleri!

Yaz sezonunda moda denilince akla direkt t-shirt, elbise veya jean gelir. Ancak bilinmesi gereken bir şey vardır ki o da; yazın sadece bu parçalar değil trençkot, pardesü ve kap modelleri de yaz sezonunda oldukça ilgi görür. Tesettür modasının en trend parçalarından olan trençkot, pardesü ve kap modelleri, dış giyim adına gardıroplardan asla eksik edilmemesi gereken parçalardan. Peki 2019 yaz sezonunun trençkot, pardesü ve kap modelleri hangi fiyat aralıklarında yer alıyor? Trendyol, Koton, Sefamerve, Allday, Pazarium ve Armine gibi markaların trençkot, kap ve pardesü modelleri nasıl? İçeriğimiz içerisinde 2019 yaz trençkot, pardesü ve kap modasına yakından baktık hem de kap, pardesü ve trençkot tercih ederken ve kombinlerken dikkat edilmesi gerekenleri derledik:

TRENDYOL: 110. 50 TL

ALLDAY: 135 TL

2019 YAZ TRENÇKOT, PARDESÜ VE KAP MODELLERİ

Çoğunlukla tesettür modasının tercihi olan kaplar için sezonuna uygun bir kombin tercih edilir. Bir kap seçerken; dikkat edilmesi gereken en önemli şey modeli değil, giyen kişinin boy ve kilosudur. Boyunuza ve kilonuza uygun olmayan bir kap modelini, sırf şık diye seçmeniz yanlış bir kombin tercihi olacaktır. Bununla birlikte sizi sıkmayacak kap modellerini de tercih etmeniz gerekir.

SEFAMERVE: 90 TL

PAZARİUM: 100 TL

Pardesü seçerken dikkat etmeniz gereken ise; pardesünün modelidir. Ağır düğmelerin baskın olduğu modeller daha çok kış ayları içindir. Bu sebeple daha hafif bir görünümün hakim olduğu pardesü modellerini tercih etmeniz önerilir.

KOTON: 163 TL

ALLDAY: 70 TL

Son olarak; trençkot modellerini tercih ederken, önem vermeniz gereken kumaşlardır. Sizi saran ve hava koşullarına karşı koruyan bir kumaş türünden yapılmış trençkotları tercih etmeniz önerilir.

ARMİNE: 340 TL

ARMİNE: 280 TL

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir